Hakkımızda

Kadın Bakımı sitesi, kadınların güzellik, bakım, makyaj ve iş fikirlerine ihtiyaç duyduğu anlarda onlara kolaylık sağlayarak doğru bilgiyi aktarmayı hedefleyen bir blog sitesidir. 2021 Temmuz ayında yayın hayatına başlayan ve ilerleyen dönemlerde kadınların yardımlaşacağı ücretsiz bir platform haline gelmeyi hedefleyen kadın bakımı sitesi, alanında bilgili ve uzman yazarları ile doğru haberciliği ilke edinmiştir. Kadın bakımı sitesi herhangi bir dernek veya kuruluş değildir. Alanında otoriterlik kazanmayı hedefleyen, bilgili ve tecrübeli kadrosu sayesinde kadınların hayatına olumlu olarak dokunmak istemektedir.

Böylelikle kullanıcı memnuniyeti sayesinde pozitif geri dönüşler ile herhangi bir kar amacı gütmeden yayın hizmeti vermeyi planlamaktadır. Sitemiz içerisinde kullanılan görseller Pixabay ve Pexels siteleri tarafından sunulan ücretsiz ve telif hakkı olmayan görsellerdir. Bu görsellerin ücretsiz ve telif hakkı olmamasından dolayı herhangi bir yasal sorumluluğu da bulunmamaktadır. Bu anlamda site içerisinde yer alan yazılarımızın kopyalanması ve izinsiz çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Aynı zamanda görsellerin kaynakları da hakkımızda sayfamızda yer almaktadır. İş fikirleri ve girişimcilik – genel kategorimiz içerisinde yer alan kadınlara iş fikirleri, öneri ve tavsiye niteliğinde olmayıp, sadece fikir amaçlı yazılmaktadır. Bu bağlamda herhangi bir sorumluluğumuzun bulunmadığını belirtmek isteriz.

2021 yılında yayın hayatımıza merhaba diyor ve tüm kadınlarımızın hayatına olumlu olarak dokunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Site içerisinde yer alan yazılarımızın kopyalanması durumunda, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.