Makyaj bazı nedir *2022

Makyaj bazı nedir

0

Makyaj bazı Nedir , cilde sürülen ürünlerin uzun bir süre cilt yüzeyinde kalmasını sağlıyor. Makyajın kusursuz ve daha iyi gözükmesi, cilde uygulanan baz sayesinde oluyor.

Makyaj bazı Nedir
Makyaj bazı Nedir

Makyaj bazı Nedir Kadınlar tarafından kullanılan makyaj bazı, makyaj yapılan ciltler için vazgeçilmez bir parça olarak karşımıza çıkıyor Makyaj bazı, teninizdeki ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bazı kadınlar çantasından ayırmazken, bazılar ise kullanmayı tercih etmiyor.

Makyaj bazı Nedir uygulanmalı?

Makyaj bazı Nedir Makyaj bazını temiz cildinize uygulamalısınız. Seçtiğiniz baz cilt tipinize uygun olmalı. Örneğin çok kuru bir cildiniz varsa, besleyici ve nemlendirici özellikte olmalı. Eğer kızarıklık sorunu yaşıyorsanız, kızarıklık giderici, yağlı cildiniz varsa, matlaştırıcı baz uygulamalısınız.

Makyaj bazı yüzünüze dairesel hareketlerle sürebilirsiniz. İster fırça yardımı ile ister süngerle ya da parmak uçlarınızla sürebilirsiniz. Göz altları çok ince bir tabakaya sahip olduğundan ürünü göz altına kullanmaktan kaçının. Makyaj bazı ne kadar ince sürülürse o kadar iyi olacaktır. Makyaj bazınızı sürdükten sonra makyaja geçmeden 3-4 dakika kadar bazınızın kurumasını beklemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.